Hakkımızda

Cebeci & Bayram Hukuk Bürosu, her biri kendi alanında uzman avukatlar, stajyerler ve yardımcı personeller, Türkiye'de'nin farklı bölgelerinde partner bürolar ve uzmanlarla, ulusal ve uluslararası alanda, şirketlere, kurum ve kuruluşlar ile gerçek kişilere tam kapsamlı hukuki hizmet vermektedir. Her ihtiyaç olduğunda ulaşılabilir, hesap verebilir, sorun değil çözüm odaklı yapısıyla tam bir şeffaflık içerisinde çalışmalarını yürütmektedir. Geç gelen adalet adalet değildir anlayışını benimsemiş, pratik düşünce yapısıyla müvekkillerinin çıkarlarını ön plana koyan bir anlayışa sahiptir.

Hayatın olağan akışı içinde ülkenin ve dünyanın değişen şartlarına uyum sağlamak hukuk biliminin en önemli unsurudur. Cebeci & Bayram Hukuk Bürosu olarak öncelikli ilkemiz de bu değişime süratle uyum sağlamak, daima yenilikçi olmak ve güncel kalmaktır. Bu kapsamda güncel yargı kararlarını ve mevzuat değişikliklerini sürekli takip eden dinamik yapısı ile müvekkillerimiz hiçbir gelişme ve yenilikten habersiz kalmayacak, eski ve dogma zihinlere maruz kalmak zorunda olmayacaklardır. Hayatın olağan akışı içinde ülkenin ve dünyanın değişen şartlarına uyum sağlamak hukuk biliminin en önemli unsurudur. Bu nedenle öncelikli ilkemiz de bu değişime süratle uyum sağlamak, daima yenilikçi olmak ve güncel kalmaktır.

Ceza Hukuku, İş Hukuku, Tazminat Hukuku, Şirketler Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, İcra İflas Hukuku ve Yabancılar Hukuku alanlarında faaliyet gösteren hukuk büromuz bir çok şirkete de danışmanlık hizmeti vermekte, müvekkillerinin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda daima yaratıcı ve çözüm odaklı çalışmaktadır. Şeffaf ve hesap verebilirlik kavramlarını ilke edinen büromuzda müvekkilerimiz düzenli aralıkla bilgilendirilmekte, istendiğinde ibraz edilmek üzere tüm işleri arşivlenmekte, müvekkillerimiz hukuk aleminin hata kabul etmez dünyasında asla sahipsiz bırakılmamaktadır. 


loader